Location : Home > P > PBC28SBEN
PBC28SBEN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC28SBEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC28SBEN CONN HEADER .100 SINGL R/A 28POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
N3433-1302RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
N3433-1302RB 3M 157840 2016+ CONN HEADER 50POS .100 R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
N3433-1302RB IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
N3433-1302RB NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185345321 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold