Location : Home > P > PBC30SAEN
PBC30SAEN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC30SAEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC30SAEN CONN HEADER .100 SINGL STR 30POS 147290 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
451-10-238-00-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
451-10-238-00-003101 Preci-Dip 157290 2016+ CONN HDR 38POS 2.54MM T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
451-10-238-00-003101 Preci-Dip 288570 2016+ CONN HDR 38POS 2.54MM T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com