Location : Home > P > PBC31SFDN
PBC31SFDN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC31SFDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC31SFDN CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS 147050 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PBC31SFDN CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PBC31SFDN CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-057-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 57 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-057-20-001101 IC 57590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-057-20-001101 Preci-Dip 156960 2016+ CONN HDR 57POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-057-20-001101 Preci-Dip 288210 2016+ CONN HDR 57POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com