Location : Home > P > PBC32SFEN
PBC32SFEN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC32SFEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC32SFEN CONN HEADER .100 SINGL STR 32POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146285-0-29 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146285-0-29 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-146285-0-29 TE Connectivity AMP Connectors 147250 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 29POS STR Unitronix Electronics Limited
9-146285-0-29 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 29POS STR EKT Electronics Co., Ltd
9-146285-0-29 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 29POS STR SIMEN Electronics Co.,Ltd