Location : Home > P > PCV1E271MCL1GS
PCV1E271MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
PCV1E271MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCV1E271MCL1GS Aluminum Organic Polymer Capacitors 270uF 25V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PCV1E271MCL1GS Aluminum Organic Polymer Capacitors 270uF 25V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
969793-5 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 28.5MM 50M BLK