Location : Home > P > PDR5KF-13
PDR5KF-13
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ3.9D2/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 2W DO204AL
2EZ3.9D2/TR8 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5917A G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 1.25W DO204AL
VF12715100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF12715100J0G Amphenol FCI 147750 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
VF12715100J0G IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF12715100J0G NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1809270 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1809270 Phoenix Contact 147820 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1809270 Phoenix Contact 298390 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1759140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole