Location : Home > P > PEC16SFEN
PEC16SFEN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC16SFEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC16SFEN CONN HEADER .100 SINGL STR 16POS 157260 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3QV01EG-0078CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 200MHz, 300MHz, 400MHz 10-CLCC
8N3QV01EG-0078CDI8 IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX3612ETM+T 789456 13+ fenyang electronics co.,ltd
99761712 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 115VAC Panel Mount
99761712 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2297002 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE 14POS SOCKET-SOCKET 2M