Location : Home > P > PEC22SFBN
PEC22SFBN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC22SFBN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC22SFBN CONN HEADER .100 SINGL STR 22POS 157220 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CX242S243LM Industrial Controls, Meters Lighting Control LIGHTING CONTROL PANEL 24 RELAY
CX242S243LM IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CX242S243LM NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C48CB109 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Batch, Preset, Totalizer 85 ~ 250VAC Panel Mount
C48CB109 Cinch 36320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C48CB109 Cinch 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4QV01KG-1134CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 156.25MHz, 250MHz, 312.5MHz 10-CLCC
8N4QV01KG-1134CDI IC 56080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LCMXO2280C-3FTN256I Lattice 10180 14-15+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
MB9AF155MABGL-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9A150RA Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 416KB (416K x 8) FLASH 96-FBGA (6x6)
MB9AF155MABGL-GE1 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MB9AF155MABGL-GE1 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IS61DDPB21M18A-400M3L Integrated Circuits (ICs) Memory IC DDR2 SDRAM 18MB 165BGA
MT29F2G01ABAGDWB-IT:G TR Integrated Circuits (ICs) Memory SLC 2G 2GX1 UPDFN
85829-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
85829-6 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
85829-6 TE Connectivity AMP Connectors 287830 2016+ CONN HEADER VERT 6POS 30GOLD PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
85829-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
85829-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 6POS 30GOLD PCB EKT Electronics Co., Ltd