Location : Home > P > PEC26SFDN
PEC26SFDN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC26SFDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC26SFDN CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS 147340 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PEC26SFDN CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
802-80-066-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 66 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
802-80-066-30-480101 IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-80-066-30-480101 Preci-Dip 157630 2016+ CONN HDR 66POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
802-80-066-30-480101 Preci-Dip 297350 2016+ CONN HDR 66POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com