Location : Home > P > PEC28SAAN
PEC28SAAN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC28SAAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC28SAAN CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431303-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431303-12-0 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546226-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546226-5 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546226-5 TE Connectivity AMP Connectors 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546226-5 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6551-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS GLD
28-6551-11 Aries Electronics 147820 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS GLD Unitronix Electronics Limited
28-6551-11 Aries Electronics 277890 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
426-83-256-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68685-232LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
431201-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5452967 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5452967 Phoenix Contact 147260 2016+ BCVP-508WF-17 BK Unitronix Electronics Limited
5452967 Phoenix Contact 299130 2016+ BCVP-508WF-17 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-83-006-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-83-006-30-001191 750 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
831-83-006-30-001191 Preci-Dip 156940 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-006-30-001191 Precidip 50000 14+ ORIGINAL Protec Engineering (S) Pte Ltd
831-83-006-30-001191 Precidip 50000 15+ ORIGINAL Excellent Electronics Components Inc
770849-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
770849-7 657894 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
770849-7 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
770849-7 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
770849-7 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3428-6303 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold