Location : Home > P > PEC28SAEN
PEC28SAEN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC28SAEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC28SAEN CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PEC28SAEN CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS 146960 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0705450082 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
09185346913 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle