Location : Home > P > PEC28SAFN
PEC28SAFN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC28SAFN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC28SAFN CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS 147340 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-80-040-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-040-65-001101 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-040-65-001101 Preci-Dip 157740 2016+ CONN HDR 40POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-040-65-001101 Preci-Dip 288610 2016+ CONN HDR 40POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com