Location : Home > P > PEC32SAEN
PEC32SAEN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC32SAEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC32SAEN CONN HEADER .100 SINGL STR 32POS 147480 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PEC32SAEN CONN HEADER .100 SINGL STR 32POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PEC32SAEN CONN HEADER .100 SINGL STR 32POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
PEC32SAEN CONN HEADER .100 SINGL STR 32POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09185405911 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold