Location : Home > P > PEC33SAEN
PEC33SAEN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC33SAEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC33SAEN CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS 147610 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015246183 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold