Location : Home > P > PEC34SBEN
PEC34SBEN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC34SBEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC34SBEN CONN HEADER .100 SINGL R/A 34POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3433-5302 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3433-5302 3M 8000 2012+ CONN HEADER 50POS R/A LONG LATCH Global Thunder Electronics Co.,Ltd