Location : Home > P > PEC34SFDN
PEC34SFDN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC34SFDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC34SFDN CONN HEADER .100 SINGL STR 34POS 147460 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PS-40PE-D4LT1-SM1E Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PS-40PE-D4LT1-SM1E IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS-40PE-D4LT1-SM1E JAE Electronics 157040 2016+ CONN HEADER 40POS Unitronix Electronics Limited
PS-40PE-D4LT1-SM1E NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45210-520200 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
45210-520200 3M 147060 2016+ CONN HEADER .05 10POS RA T/H Unitronix Electronics Limited
45210-520200 3M 298710 2016+ CONN HEADER .05 10POS RA T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com