Location : Home > P > PEC35SFDN
PEC35SFDN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC35SFDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC35SFDN CONN HEADER .100 SINGL STR 35POS 147730 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0702871242 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 96 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold