Location : Home > P > PFS35-0R1F1
PFS35-0R1F1
Share on FacebookShare on Facebook
PFS35-0R1F1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PFS35-0R1F1 RES SMD 0.1 OHM 1 35W TO263 1224500 Riedon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PFS35-0R1F1 RES 0.10 OHM 35W 1 TO-263 SMD 9000 Riedon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PFS35-0R1F1 RES SMD 0.1 OHM 1 35W TO263 589500 Riedon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PFS35-0R1F1 RES SMD 0.1 OHM 1 35W TO263 699500 Riedon 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.