Location : Home > P > PLT1206Z2002LBTS
PLT1206Z2002LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT1206Z2002LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT1206Z2002LBTS RES SMD 20K OHM 0.01 0.4W 1206 909800 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PLT1206Z2002LBTS RES 20K OHM 0.01 5PPM 1206SMD 8900 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLT1206Z2002LBTS RES SMD 20K OHM 0.01 0.4W 1206 804600 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PLT1206Z2002LBTS RES SMD 20K OHM 0.01 0.4W 1206 1526800 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XGFC Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Configurable Power Supply Modules 24V (5 ~ 28 V) 72W AC DC Configurable Power Supply Module