Location : Home > P > PLT1206Z2152LBTS
PLT1206Z2152LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT1206Z2152LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT1206Z2152LBTS RES SMD 21.5K OHM 0.01 0.4W 909200 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PLT1206Z2152LBTS RES 21.5K OHM 0.01 5PPM 1206SMD 6000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLT1206Z2152LBTS RES SMD 21.5K OHM 0.01 0.4W 804000 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PLT1206Z2152LBTS RES SMD 21.5K OHM 0.01 0.4W 1526200 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NLP40C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories COVER FOR NLP40 SERIES PS
PR10 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 13.8V 138W