Location : Home > P > PLTT0805Z9531QGT5
PLTT0805Z9531QGT5
Share on FacebookShare on Facebook
PLTT0805Z9531QGT5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLTT0805Z9531QGT5 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 9.53KOhms 0.02 5PPM 0805 Learn More 80000 Vishay/Thin Film 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
PLTT0805Z9531QGT5 RES 9.53K OHM 5PPM .02 0805 5280 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLTT0805Z9531QGT5 RES SMD 9.53K OHM 0.02 1/4W 1514300 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLTT0805Z9531QGT5 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 9.53KOhms 0.02 5PPM 0805 Learn More 80000 Vishay/Thin Film 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C30 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters SINGLE O/P, DC-HV DC PCB MOUNT,
C30 Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Chassis Mount 300watt 1.6ohm 10 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C30 IC 36640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C30 Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Chassis Mount 300watt 20ohm 10 PXT Direct Electronics Co.,Ltd