Location : Home > P > PM4HM-H-DC12VSW
PM4HM-H-DC12VSW
Share on FacebookShare on Facebook
PM4HM-H-DC12VSW distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
REC3-2412SR/H1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 24VIN 12VOUT
REC3-2412SR/H1 465987 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
REC3-2412SR/H1 465987 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
REC3-2412SR/H1 465987 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
REC3-2412SR/H1 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC5-053.3SRW/H4/C Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 4.5-9VIN 3.3VOUT
REC5-053.3SRW/H4/C IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REC5-053.3SRW/H4/C NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC5-4812SRWZ/H2/A/SMD/CTRL-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 18-72VIN 12VOUT
EVAL-AD7738EBZ 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
LY3-AC12 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VAC Coil Socketable
LY3-AC12 Omron 2500 12+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LY3-AC12 Omron Electronics Inc-IA Div 8000 16+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V SIMEN Electronics Co.,Ltd
LY3-AC12 original 39954 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
LY3-AC12 Semiconductor 21553 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-1462038-4 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
2-1462038-4 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2-1462038-4 TE Connectivity 27820 15+ RELAY TELECOM DPDT 2A 12V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-1462038-4 TE Connectivity 27820 15+ RELAY TELECOM DPDT 2A 12V Unitronix Electronics Limited
2-1462038-4 TE Connectivity 87590 1525+ RELAY TELECOM DPDT 2A 12V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MY4F AC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount
MY4F AC24 NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MY4F AC24 Omron 42500 12+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MY4F AC24 Omron 87530 1525+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com