Location : Home > P > PR01000105103JR500
PR01000105103JR500
Share on FacebookShare on Facebook
PR01000105103JR500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PR01000105103JR500 N/A 5 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PR01000105103JR500 Metal Film Resistors - Through Hole 1watt 510Kohms 5 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PR01000105103JR500 RES 510K OHM 1W 5 AXIAL 1550600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PR01000105103JR500 RES 510K OHM 1W 5 AXIAL 1000600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.