Location : Home > P > PR03000202001JAC00
PR03000202001JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
PR03000202001JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PR03000202001JAC00 RES 2K OHM 3W 5 AXIAL 907600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PR03000202001JAC00 RES 2K OHM 3W 5 AXIAL 1426600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PR03000202001JAC00 N/A 5 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PR03000202001JAC00 Metal Film Resistors - Through Hole 3watts 2Kohms 5 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com