Location : Home > P > PREC020SAFN-RC
PREC020SAFN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC020SAFN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC020SAFN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 20POS 157050 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ICS950220AFLF 678954 13+ fenyang electronics co.,ltd
ICS950220AFLF 678954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ICS950220AFLF IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS950220AFLF NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5252-01126-0 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Accessories Mounting Bracket
5252-01126-0 IC 59290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
81533501 Industrial Controls, Meters Accessories PNEUM MOUNT ACCESS DOMINO HINGE
81533501 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4QV01KG-0095CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 125MHz, 133MHz, 156.25MHz 10-CLCC
8N4QV01KG-0095CDI IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TMS320BC51PZ100 TI 18000 2016+ QFP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
TMS320BC51PZ100 TIBB 11043 14-15+ TQFP-100 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MSC7116VM800 FREESCALE 63500 2016 BGA European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MSC7116VM800 originalne 74800 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CY8C4247AXI-M485 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0 PSOC? 4 CY8C42xx - M Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14)
MB90F438LPMC-G Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90435 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
MB90583CPF-GS-149 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90580C Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
0901361218 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0901200936 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold