Location : Home > P > PRL100BY-18KIT
PRL100BY-18KIT
Share on FacebookShare on Facebook
PRL100BY-18KIT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRL100BY-18KIT RoHS Compliant 38755 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
PRL100BY-18KIT N/A 5 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSW-143-23-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 86 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
TSW-143-23-T-D IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-143-23-T-D NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-143-23-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 86POS .100 DUAL TIN EKT Electronics Co., Ltd
TSW-143-23-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 86POS .100 DUAL TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
800-10-039-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-039-20-001101 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-039-20-001101 Preci-Dip 157590 2016+ CONN HDR 39POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-039-20-001101 Preci-Dip 298390 2016+ CONN HDR 39POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com