Location : Home > P > PRL1632-R006-F-T1
PRL1632-R006-F-T1
Share on FacebookShare on Facebook
PRL1632-R006-F-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRL1632-R006-F-T1 N/A 5 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PRL1632-R006-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 0.006ohm 1 Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PRL1632-R006-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 0.006ohm 1 Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
PRL1632-R006-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 0.006ohm 1 Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PRL1632-R006-F-T1 RES SMD 0.006 OHM 1 1W 1206 1001900 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.