Location : Home > P > PRL1632-R016-F-T1
PRL1632-R016-F-T1
Share on FacebookShare on Facebook
PRL1632-R016-F-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRL1632-R016-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 0.016ohm 1 Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
PRL1632-R016-F-T1 RES SMD 0.016 OHM 1 1W 1206 1517100 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PRL1632-R016-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 0.016ohm 1 Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com