Location : Home > P > PRPC014DFBN-RC
PRPC014DFBN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC014DFBN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC014DFBN-RC CONN HEADER .100 DUAL STR 28POS 147260 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M805-003-02M15-201SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 12C 10#23 2#12 SKT REC OM
L17H2615130HT Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25, 9 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
368088-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts 090II NON SLD TAB(SQ 0.3-0.5)
MS27466T23F35HA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 100 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
DDME50P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 50 M SOD CLIN G30 ZINC
180-015-213R001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
PT07P22-32S Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 32C 32#20 SKT RECP
FGG.0B.555.ZZC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 22-26 AWG Size 0.7mm Crimp Gold
5-1375870-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount Gold
350-80-107-01-714101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
350-80-107-01-714101 Preci-Dip 157240 2016+ CONN HDR 4POS 0.200 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-107-01-714101 Preci-Dip 278930 2016+ CONN HDR 4POS 0.200 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
480-80-226-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDER CUP 2.54MM
480-80-226-00-001101 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
480-80-226-00-001101 Preci-Dip 147420 2016+ HEADER SOLDER CUP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
480-80-226-00-001101 Preci-Dip 278550 2016+ HEADER SOLDER CUP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com