Location : Home > P > PRPC016SADN-RC
PRPC016SADN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC016SADN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC016SADN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS 157370 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NB2779ASNR2G Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLOCK SYNTHESIZR 4MA TSOT-6
NB2779ASNR2G N/A 98500 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NB2779ASNR2G ON 13000 14-15+ SOT23-6 Nego IC Co.Doris@negoic.com
NB2779ASNR2G ON Semiconductor 5000 2016+ IC CLOCK SYNTHESIZR 4MA TSOT-6 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CBJ11BD5 Industrial Controls, Meters Accessories 6" RJ11 JUMPER CABLE
CBJ11BD5 IC 39480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CBJ11BD5 NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NBSG14BAR2 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Data IC 12GHz 16-LBGA, FCBGA
NBSG14BAR2 N/A 98500 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NBSG14BAR2 Originalnew 78912 12+ ?ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
998119 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies FPA/C 9070-350 2.0M
998119 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZEN-10C4DR-D-V2 Industrial Controls, Meters Controllers - Programmable Logic (PLC) CONTROL LOGIC 6 IN 3 OUT 24V
ZEN-10C4DR-D-V2 659874 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
8N4SV76EC-0077CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 125MHz 6-CLCC
8N4SV76BC-0074CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N3SV75BC-0141CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
ATSAMD21J18A-AUT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ SAM D21J Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
ATSAMD21J18A-AUT ATMEL 553 NEWD/C LQFP64 TAIWAN DBA INT¡¯L CORPORATION LTD.
MAX4052EPE Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 2 Circuit IC Switch 4:1 100 Ohm 16-PDIP
MAX4052EPE MAXIM 10001 14-15+ DIP-16 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MAX4052EPE originalne 74800 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB90438LSPFV-G-554-JNE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90435 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
AS6C4016A-45BINTR ALLIANCE 4803 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
MIC4605-1YM-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Gate Drivers IC MOSFET DVR 85V HALF BRDG
MIC4605-1YM-TR MICROCHIP 5620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
MIC4605-1YM-TR MICROCHIP 5870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
MIC4605-1YM-TR MICROCHIP 6170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
LV5212VH-TLM-H Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 8 Output Linear Shift Register 300mA 16-HSSOP
LV5212VH-TLM-H IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LV5212VH-TLM-H NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0906633141 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0878312229 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold