Location : Home > P > PRPC019SBBN-M71RC
PRPC019SBBN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC019SBBN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC019SBBN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 19POS 157080 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L717HDBH44POL2C309 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
A-2014-3-4-N-T-R Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 4P4C VERT UNSHLD
TVPS00RF-23-21HC Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVS06RK-15-18PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
5033002910 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 29 Position FPC Connector Contacts, Top 0.010" (0.25mm) Surface Mount, Right Angle
5452183 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)