Location : Home > P > PRPC024SAAN-RC
PRPC024SAAN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC024SAAN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC024SAAN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS 147590 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3100059 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-28 AWG
3100059 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3100059 Phoenix Contact 147180 2016+ THERMOELECTRIC VOLT TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3100059 Phoenix Contact 8000 2012+ THERMOELECTRIC VOLT TERM BLOCK TPC Global Service Co.Ltd.
801-93-008-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-008-61-001000 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-008-61-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147260 2016+ CONN SOCKET 8POS .100 L.104 Unitronix Electronics Limited
801-93-008-61-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288530 2016+ CONN SOCKET 8POS .100 L.104 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-173145-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-83-015-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1817589 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1817589 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1817589 Phoenix Contact 147290 2016+ FK-MCP 1 5/18-ST-3 81-LR Unitronix Electronics Limited
316-83-114-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-114-41-018101 Preci-Dip 156950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-114-41-018101 Preci-Dip 298710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37140-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37140-21-0 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37140-21-0 NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1895040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1895040000 Weidmuller 157650 2016+ SLDV-THR 5.00/16/180G 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
1002140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1002140000 Weidmuller 157530 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1002140000 Weidmuller 289170 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com