Location : Home > P > PRPC024SBCN-M71RC
PRPC024SBCN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC024SBCN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC024SBCN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 24POS 147820 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV06RW-19-32JB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 32C 32#20 SKT PLUG
1734193-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 28-32AWG TIN
2007417-1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN ASSY 4 PORTS
22-15-3183 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
A-HDF15PP-WP Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
800-10-002-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
800-10-002-40-001101 IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-002-40-001101 Preci-Dip 147250 2016+ CONN HDR 2POS 0.100 SMD R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-002-40-001101 Preci-Dip 297510 2016+ CONN HDR 2POS 0.100 SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776132-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
22-55-2482 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 48 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
22-55-2482 Molex 15000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
22-55-2482 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
22-55-2482 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
22-55-2482 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0386915109 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
350-80-106-00-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Tin
350-80-106-00-012101 Preci-Dip 157230 2016+ CONN HDR 6POS 0.070 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-106-00-012101 Preci-Dip 277370 2016+ CONN HDR 6POS 0.070 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395172313 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)