Location : Home > P > PRPC030SBCN-M71RC
PRPC030SBCN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC030SBCN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC030SBCN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 30POS 147760 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-136-03-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-136-03-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSQ-136-03-T-S IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-136-03-T-S NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430100-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
8-1437426-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
8-1437426-0 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-1437426-0 TE Connectivity AMP Connectors 157650 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
8-1437426-0 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1625930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1625930000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1625930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 19POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1625930000 Weidmuller 147270 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
77311-462K04LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
0022012057 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)
1-1986370-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986370-6 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986370-6 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1986370-6 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
69155-114 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT?