Location : Home > P > PRPC032SBAN-M71RC
PRPC032SBAN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC032SBAN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC032SBAN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 32POS 147210 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DTS26W11-99PD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 7 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
2M803-003-07NF9-210PN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 10C 10#20HD PIN RECP OM
188728-1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C UNSHIELDED
KPTC2E20-39PA71 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 39 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
DTS20F13-98SE-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
DJT16F19-32BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
430212-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5443849 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole