Location : Home > P > PRPC035SBCN-M71RC
PRPC035SBCN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC035SBCN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC035SBCN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 35POS 157820 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
13-0501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 13POS GOLD
13-0501-21 Aries Electronics 157260 2016+ CONN SOCKET SIP 13POS GOLD Unitronix Electronics Limited
13-0501-21 Aries Electronics 277310 2016+ CONN SOCKET SIP 13POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-033-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
562001110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector,
562001110 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-93-652-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
614-93-652-31-018000 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-93-652-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
614-93-652-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 146970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-93-652-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com