Location : Home > P > PRPC039SACN-RC
PRPC039SACN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC039SACN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC039SACN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 39POS 147060 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-042-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0015453336 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-054-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1653810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1653810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1653810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 26POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1653810000 Weidmuller 157690 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited