Location : Home > P > PRPC039SBCN-M71RC
PRPC039SBCN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC039SBCN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC039SBCN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 39POS 157510 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1437504-6 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-5 3POS GOLD
1-1437504-6 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1437504-6 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ CONN TRANSIST TO-5 3POS GOLD Unitronix Electronics Limited
1-1437504-6 TE Connectivity AMP Connectors 279170 2016+ CONN TRANSIST TO-5 3POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-034-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-034-30-002191 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-034-30-002191 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386006131 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 31 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
304-13-120-41-780000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
304-13-120-41-780000 784494 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
304-13-120-41-780000 784494 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
316-87-123-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-123-41-001101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-123-41-001101 Preci-Dip 287570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039299122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
0039299122 706 AVAIL BICO TRADING COMPANY
280509-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold