Location : Home > P > PSAA18U-120-R-CNR1
PSAA18U-120-R-CNR1
Share on FacebookShare on Facebook
PSAA18U-120-R-CNR1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VOF-120-24 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 120W
VOF-120-24 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VOF-120-24 NEW 86450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R0.25D-123.3/HP-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 0.25W 12V +/-3.3VOUT
R0.25D-123.3/HP-R NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RSO-4805DZ/H3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 18-72VIN +/-05VOUT
RSO-4805DZ/H3 Original n 205050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RSO-4805DZ/H3 RECOM 22628 17+ SOPSMD EKT Electronics Co., Ltd
RSO-4805DZ/H3 RECOM 22628 17+ SOPSMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
V23057A 23A401 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 60VDC Coil Through Hole
V23057A 23A401 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V23057A 23A401 TE Connectivity 27690 15+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 60V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
V23057A 23A401 TE Connectivity 4000 12+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 60V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MM4XP DC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable
MM4XP DC24 Omron 8000 12+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MM4XP DC24 Omron Electronics Inc-IA Div 8000 16+ 16+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
MM4XP DC24 Omron Electronics Inc-IA Div 8000 16+ 16+ PXT Direct Electronics Co.,Ltd
MM4XP DC24 Semiconductor 22033 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
7760056104 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 230VAC Coil Socketable
MY4I5 AC12 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VAC Coil Socketable
MY4I5 AC12 NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MY4I5 AC12 Omron 100000 12+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MY4I5 AC12 Omron 41815 1538+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MY4I5 AC12 Omron 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V Ameyic Electronics Limited