Location : Home > P > PSAA30R-120-R-CNR1
PSAA30R-120-R-CNR1
Share on FacebookShare on Facebook
PSAA30R-120-R-CNR1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4626-14 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories POWER SUPPLY BACKPLANE, TRIPLE P
4626-14 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ISL6527AEVAL1 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ISL6527AEVAL1 Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4047600000 Relays Power Relays, Over 2 Amps Relay
4047600000 Weidmuller 27650 15+ RELAY Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4047600000 Weidmuller 88490 1525+ RELAY Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4047600000 Weidmuller 88490 1525+ RELAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HS100 30K F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 30K OHM 1% 100W