Location : Home > P > PSP7WSJB-100R
PSP7WSJB-100R
Share on FacebookShare on Facebook
PSP7WSJB-100R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSP7WSJB-100R RES 100 OHM 7W 5 AXIAL 791500 Yageo Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PSP7WSJB-100R RES 100 OHM 7W 5 AXIAL 1222100 Yageo RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766141682G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 6.8K OHM 14SOIC
766141682G CTS Resistor Products 1344000 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 13 RES 14SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
766141682G CTS Resistor Products 696000 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com