Location : Home > P > PTC25SAAN
PTC25SAAN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC25SAAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC25SAAN CONN HEADER .100 SINGL STR 25POS 147890 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70261-1068 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-0-0650A-3000C-100C
70261-1068 IC 59530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MC100H640FNR2G IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MC100H640FNR2G ON 26639 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
70177-1635 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-4-2240 00150M SFTY EDGE
AIGT28021 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Protective Sheet GT21C Series
8N3DV85BC-0054CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz, 33.33MHz 6-CLCC
8N3DV85FC-0045CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 125MHz 6-CLCC
MB96F313ASBPMC-GSE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96310 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 96KB (96K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
MB96F313ASBPMC-GSE2 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PIC32MZ1024ECH100T-I/PT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MIPS32? microAptiv? PIC? 32MZ Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 1MB (1M x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
R5F100SJAFB#X0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 128-LQFP (14x20)
ATXMEGA64D3-MN Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers AVR AVR? XMEGA? D3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 64KB (32K x 16) FLASH
R5F10266DSP#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G12 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-LSSOP
R5F10266DSP#V0 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LMC7101BYM5-TR ROHS 52085 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0010894143 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold