Location : Home > P > PTC35SADN
PTC35SADN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC35SADN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC35SADN CONN HEADER .100 SINGL STR 35POS 157190 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IMD23169 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IMD23169 NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
79451905 Industrial Controls, Meters Accessories PNEUM PANEL MOUNT ADAPTER
79451905 CROUZETCON 4 Icompplus Electronics
79451905 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
43815-1016 Industrial Controls, Meters Controllers - Machine Safety Machine Safety Controller Safety Mat 100 ~ 240VAC, 24VDC Supply Chassis Mount