Location : Home > P > PVC6M101A01B00
PVC6M101A01B00
Share on FacebookShare on Facebook
PVC6M101A01B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PVC6M101A01B00 TRIMMER 100 OHM 0.5W TH 21300 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PVC6M101A01B00 TRIMMER 100 OHM 0.5W TH 5748 Murata 15+ STOCK Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
PVC6M101A01B00 TRIMMER 100 OHM 0.5W TH 35107 Murata 12+ in stock,RoHS,original General Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B5L-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W