Location : Home > P > PVC6Q101A01B00
PVC6Q101A01B00
Share on FacebookShare on Facebook
PVC6Q101A01B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PVC6Q101A01B00 TRIMMER 100 OHM 0.5W TH 24913 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PVC6Q101A01B00 50000 MUR 15+ Excellent Electronics Components Inc
PVC6Q101A01B00 50000 MUR 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1624200-1 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 1W Solder Lug