Location : Home > P > PVC6Q200A01B00
PVC6Q200A01B00
Share on FacebookShare on Facebook
PVC6Q200A01B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PVC6Q200A01B00 TRIMMER 20 OHM 0.5W TH 25222 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PVC6Q200A01B00 TRIMMER 20 OHM 0.5W TH 33695 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
PVC6Q200A01B00 TRIMMER 20 OHM 0.5W TH 5273 Murata 15+ STOCK Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24978673331504F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 3.6V 20mA Round with Flat Top, 7.10mm Wire Wrap