Location : Home > P > PWR221T-30-R075J
PWR221T-30-R075J
Share on FacebookShare on Facebook
PWR221T-30-R075J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR221T-30-R075J RES 0.075 OHM 30W 5 TO220 906200 Bourns Inc. 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PWR221T-30-R075J RES 0.075 OHM 30W 5 TO220 1552200 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PWR221T-30-R075J RES 0.075 OHM 30W 5 TO220 883600 Bourns Inc. Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766161152G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 1.5K OHM 16SOIC
766161152G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 16Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766161152G CTS Resistor Products 779300 2015+ RES ARRAY 1.5K OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com