Location : Home > R > R5F100FADFP#V0
R5F100FADFP#V0
Share on FacebookShare on Facebook
R5F100FADFP#V0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3DV85KC-0039CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 148.5MHz, 125MHz 6-CLCC
8N4Q001FG-0170CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 106.25MHz, 125MHz, 300MHz 10-CLCC
8N4Q001FG-0170CDI8 IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9DBV0831AKLF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLOCK BUFFER 48MLF
9DBV0831AKLF IDT 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
9DBV0831AKLF IC 56010 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75EC-0102CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz 6-CLCC
2RBM120DMH-SL675 Industrial Controls, Meters Accessories SLIDE, 675MM IP67 R88M PILOT
MAX1203ACAP Maxim 3600 10+ HK JIAWEIYI TECHNOLOGY...
MAX1203ACAP Maxim Integrated Products 30,000 2102+ Analog to Digital Converters - ADC 12-Bit 8Ch 133ksps 5V Precision ADC Lei Li IC Components
EPM7096LC84-10 69953 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM7096LC84-10 ALTERA 81246 2016 PLCC-84 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EPM7096LC84-10 ALTERA 69953 2016 PLCC-84 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MB90427GAVPF-G-246 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90425G (A) Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
MB90387SPMT-GS-144 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90385 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 48-LQFP (7x7)
LPC1113JHN33/303E Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0 LPC1100XL Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 24KB (24K x 8) FLASH 32-HVQFN (7x7)
LPC1113JHN33/303E IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPC1113JHN33/303E NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI32177-B-GM1 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI32177-B-GM1 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI32177-B-GM1 SILICON 4619 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
894-70-063-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 63 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
894-70-063-10-002101 Preci-Dip 157740 2016+ CONN HDR 63POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
894-70-063-10-002101 Preci-Dip 287510 2016+ CONN HDR 63POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com