Location : Home > R > R5F100FCDFP#X0
R5F100FCDFP#X0
Share on FacebookShare on Facebook
R5F100FCDFP#X0 distributors
PL585-P8-068OC-R Micrel 78500 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
7789069020 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-GF30-HE20-V3 CBL ASSY
1300830210 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment CORD REEL 50' 12AWG/3
1301120183 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment HANDLE ASSY FOR 1093-3
1301120183 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ADF4355-2BCPZ-RL7 AD 1000 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
ADF4355-2BCPZ-RL7 ADI 79170 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MSP430FR5888IRGCT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430? FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 96KB (96K x 8) FRAM 64-VQFN (9x9)
PIC16LF1566-I/SP Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SPDIP
S9KEAZ64AVLH Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ Kinetis KEA Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
S9KEAZ64AVLH IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S9KEAZ64AVLH NEW 77370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R5F100ADDSP#X0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 48KB (48K x 8) FLASH 30-LSSOP
R5F100ADDSP#X0 Renesas 39524 NEW RoHS IC MCU 16BIT 48KB FLASH 30SSOP FindCores Electronics Inc.
R5F100ADDSP#X0 Renesas 41755 1516+ IC MCU 16BIT 48KB FLASH 30SSOP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
S29GL01GS11TFI013 Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH MEM 1GBIT 56TSOP
S29GL01GS11TFI013 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S29GL01GS11TFI013 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S29GL01GS11TFI013 SPANSION 444 PROGressive TECHnologies EUROPE
3-643819-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 8 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 22 AWG
3-643819-8 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0022282242 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold