Location : Home > R > RAVF164DFT13R0
RAVF164DFT13R0
Share on FacebookShare on Facebook
RAVF164DFT13R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RAVF164DFT13R0 RES ARRAY 13 OHM 4 RES 1206 1238400 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RAVF164DFT13R0 RES ARRAY 13 OHM 4 RES 1206 700400 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RAVF164DFT13R0 RES ARRAY 13 OHM 4 RES 1206 1238400 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RAVF164DFT13R0 RES ARRAY 13 OHM 4 RES 1206 590400 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-2176094-3 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 261K OHM 0.1% 1/4W 0805
3-2176094-3 TE Connectivity AMP Connectors 1518400 2015+ RES SMD 261K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-2176094-3 TE Connectivity AMP Connectors 788200 1534+ RES SMD 261K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3-2176094-3 TE Connectivity AMP Connectors 883400 2015+ RES SMD 261K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5-2176092-5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 2.8K OHM 0.1% 1/4W 0805
5-2176092-5 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 1422300 2015+ RES SMD 2.8K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 787300 2015+ RES SMD 2.8K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 792100 1534+ RES SMD 2.8K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.